Wspieram młode talenty!

W niedzielę, 20 października, w Mysłowicach odbył się Turniej Brazylijskiego Jiu-Jitsu i Młodych Wojowników, i ja też tam byłem! Zastanawiacie się w jakim charakterze?

Otóż okazuje się, że dr Jacek Żurek nie zajmuje się jedynie zabiegami i leczeniem, lecz od czasu do czasu wspiera dzieci i młodzież w rozwijaniu ich sportowych talentów! Organizatorem przedsięwzięcia byli BJJ Factory i Roan Fight Club Mysłowice,  a jednym z dumnych sponsorów byłem osobiście! Tak, tak! Pan Doktor też kocha sport i wspiera młodych sportowców!

Handball Asy

Niedawno, bo 5 lipca tego roku, odbył się obóz sportowy w Słowenii i również wsparłem je w rozwoju ich talentów sportowych! Handball Asy dały świetny pokaz na turnieju piłki ręcznej, tym bardziej rozpiera mnie duma, że wtrąciłem swoje przysłowiowe „trzy grosze” w sport dziecięcy!

 

JACEK ŻUREK

Jest współtwórcą patentu na materiał pochodzenia allogennego służącego do pokrywania mnogich recesji dziąsłowych bez konieczności pobierania przeszczepu dziąsła z podniebienia, a także autorskiego zestawu narzędzi mikrochirurgicznych. Obecnie jest pracownikiem Katedry Chirurgii Stomatologicznej Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się szeroko rozumianą periodontologią, implantologią oraz leczeniem periimplantitis. Szczególnie specjalizuje się w przeszczepach dziąseł.

Najnowsze aktualności

FACEBOOK