Zaawansowane szkolenie implantologiczne – chirurgia ultradźwiękowa

Przedstawiam Wam innowacyjne szkolenie z zakresu Chirurgii Ultradźwiękowej. Podczas szkolenia nauczę się wykonywać zabiegi z użyciem piezo chirurgii, minimalizując inwazyjność wykonania.

Szczególnie istotne jest to podczas zabiegów podnoszenia dna zatoki szczękowej na potrzeby wszczepienia implantu.

Prof. Dr Marcel Wainwright pokazuje podczas sesji szkoleniowej, jak najbardziej zminimalizować inwazyjność zabiegów. Jest to istotne dla pacjentów, aby po zabiegu jak najszybciej wracali do swoich codziennych aktywności, co gwarantuje właśnie użycie piezo chirurgii.

Prowadzącym będzie Prof. Dr Marcel Wainwright, Dyrektor Generalny Kingsmen Group, oraz właściciel własnej linii stomatologicznej opartej na kwasie hialuronowym.

Dodam jeszcze, że łącząc ten system z użyciem skoncentrowanych czynników wzrostów CGF), z których korzystam już od dłuższego czasu, dyskomfort pacjentów zmniejsza się do widocznego minimum.

Po więcej informacji klikaj na dsi_edu.com

Źródło: dsi-edu.com

JACEK ŻUREK

Jest współtwórcą patentu na materiał pochodzenia allogennego służącego do pokrywania mnogich recesji dziąsłowych bez konieczności pobierania przeszczepu dziąsła z podniebienia, a także autorskiego zestawu narzędzi mikrochirurgicznych. Obecnie jest pracownikiem Katedry Chirurgii Stomatologicznej Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się szeroko rozumianą periodontologią, implantologią oraz leczeniem periimplantitis. Szczególnie specjalizuje się w przeszczepach dziąseł.

Najnowsze aktualności

FACEBOOK